Tieniaca technika

Tieniaca technika sa stala neoddeliteľnou súčasťou vybavenia každej domácností. Prezrite si našu ponuku tieniacej techniky a určite si vyberiete.

Horizontálne žalúzie

Horizontálne žalúzie

Horizontálne hliníkové žalúzie majú v modernom interiéri svoje štandardné miesto. Okrem ochrany pred teplom umožňujú aj reguláciu ...
Textilné roletky

Textilné roletky

Textilné roletky dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenia interiérov a sú ...
Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie elegantne doplnia Váš interiér a úplne nahradia záclony alebo závesy. Vďaka širokej ponuke materiálov a ...
Bambusové rolety

Bambusové rolety

Pre tých, ktorí si potrpia na prírodne zariadený interiér máme v ponuke aj bambusové rolety. Tieto Vám okrem príjemného tieňa ...
Látková roleta deň noc

Látková roleta deň noc

Roleta DEŇ-NOC (často známa ako Zebra, Duo, Duette, Twinroll) je luxusný výrobok v ponuke textilných roliet. Roleta s podvojným ...
Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety sú elegantný exteriérový tieniaci, izolačný a bezpečnostný prvok. Tepelná izolácia je zaručená použitím ...
 • Horizontálne žalúzie
 • Textilné roletky
 • Vertikálne žalúzie
 • Bambusové rolety
 • Látková roleta deň noc
 • Vonkajšie rolety
 • Horizontálne žalúzie

  Horizontálne hliníkové žalúzie majú v modernom interiéri svoje štandardné miesto. Okrem ochrany pred teplom umožňujú aj reguláciu priepustnosti svetla nastavením plochy lamiel. Horný nosník aj mechanizmus ovládania je prekrytý zoblenou krycou lištou, ktorá dodáva žalúzii kompaktný moderný elegantný vzhľad. Kryciu lištu je možné dodať okrem deviatich RAL odtieňov aj v štrnástich imitáciách dreva.

  viac o produkte ....

 • Textilné roletky

  Textilné roletky dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenia interiérov a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom.
  Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňuje zladiť voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. Textilné roletky majú niekoľko variantov prevedenie montáže, a to montáž na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookná alebo strešného okna. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.

  viac o produkte ....

 • Vertikálne žalúzie

  Vertikálne žalúzie elegantne doplnia Váš interiér a úplne nahradia záclony alebo závesy. Vďaka širokej ponuke materiálov a farebných odtieňov vkusne a moderne zladíte Vašu kanceláriu a domov. Ich antistatická úprava, farebná a tvarová stálosť vyžaduje minimálne nároky na údržbu.
  Medzi jej prednosti patrí schopnosť zacloniť veľké plochy. Montáž je veľmi jednoduchá a rýchla, pričom celkový dojem vedie k prevzdušneniu celého priestoru. Prekvapí Vás radom neočakávaných svetelných a priestorových efektov.

  viac o produkte ....

 • Bambusové rolety

  Pre tých, ktorí si potrpia na prírodne zariadený interiér máme v ponuke aj bambusové rolety. Tieto Vám okrem príjemného tieňa poskytnú dekoratívny doplnok do vašej domácnosti.
  Jednoduché ovládanie lankom a brzdou umožňuje navinutie rolety do vami požadovanej výšky. Bambusové rolety sa môžu prichytiť buď na rám okna, ostenie alebo priamo na stenu.

  viac o produkte ....

 • Látková roleta deň noc

  Roleta DEŇ-NOC (často známa ako Zebra, Duo, Duette, Twinroll) je luxusný výrobok v ponuke textilných roliet. Roleta s podvojným vedením materiálu s horizontálnymi pásmi s rôznou absorpciou svetla. Jedna látka premení, zakrýva alebo odkrýva padajúce lúče.
  Pri hľadaní spôsobu zatienenia interiéru býva hlavným problémom skĺbenia dvoch dôležitých požiadaviek funkčnosti a estetickosti. Ideálnym riešením je roletka deň-noc s plynulou priepustnosťou svetla množstvom farebných variácií.

  viac o produkte ....

 • Vonkajšie rolety

  Vonkajšie rolety sú elegantný exteriérový tieniaci, izolačný a bezpečnostný prvok. Tepelná izolácia je zaručená použitím najlepších materiálov, tj. Vysoko kvalitného a veľmi odolného hliníka , plneného polyuretánovou penou. Rolety vytvárajú vyrovnakú vnútornú klímu. Obťažovanie hlukom sa použitím roliet výrazne znižuje. Sú ovládané buď manuálne s popruhom alebo kľučkou, elektrickým pohonom s automatickým kontrolným systémom a diaľkovým ovládaním, vrátane automatiky.

  viac o produkte ....

 • Horizontálne žalúzie
 • Textilné roletky
 • Vertikálne žalúzie
 • Bambusové rolety
 • Látková roleta deň noc
 • Vonkajšie rolety

Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses

Táto webová stránka používa súbory cookies potrebné na poskytovanie funkčnosti stránky a vylepšovanie užívateľskej skúsenosti. Ďalším prehliadaním webu súhlasíte s používaním súborov cookies